3002 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
3011 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
4343 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juli 2017
8009 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
9083 Akvarell
Pietro Dalla Santa (1931-2002), Eka, signerad, 63x43
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 juni 2015 -
7104 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 26 januari 2015
7103 Akvarell
Såld: 1.200 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
9004 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 2 december 2013 -
1421 Akvarell
Såld: 1.800 kr
Såldes den 1 april 2013